Benefiční akce Korunky Luhačovice vynesla více než milion korun

  19.7.2021
Benefiční akce Korunky Luhačovice vynesla více než milion korun

LUHAČOVICE - Lázeňská kolonáda a náměstí v centru Luhačovic ožily v sobotu 17. července velkou benefiční akcí, kterou připravil zapsaný spolek KORUNKA LUHAČOVICE. Tradiční akce LUHAČOVICE – MĚSTO ZDRAVÍ A MÓDY se poprvé po osmnácti letech konala ve venkovním prostoru lázeňského města. Zúčastnil se jí také hejtman Zlínského kraje Radim Holiš.
Výtěžek z benefice dosáhl na 1,1 milionu korun, který bude v průběhu druhého pololetí rozdělen na konkrétní účely – pomoc rodinám zasaženým tornádem na jižní Moravě, likvidace následků vichřice v Luhačovicích a pomoc rodinám starajícím se o nemocné a handicapované děti.
„Celou akci organizujeme jen s dobrovolníky a s lidmi, z nichž se většina vzdala svých honorářů ve prospěch celé benefice. Této pomoci si velmi vážíme. Celkovou sumu, kterou nám věnovali naši podporovatelé a veřejnost, rozdělíme podle našich přísných pravidel a všem garantujeme, že peníze nebo materiální pomoc poputuje do správných rukou," řekla ředitelka KORUNKY LUHAČOVICE Veronika Záhorská s tím, že poděkování patří všem, kteří podpořili letošní módní přehlídku a celý program, a také celému týmu dobrovolníků.
Akce se konala za výrazné podpory Zlínského kraje, nad akcí převzal záštitu hejtman Radim Holiš. V pěti stáncích probíhala prezentace Centrály cestovního ruchu Východní Moravy a čtyř destinací Zlínského kraje – Slovácka, Valašska, Kroměřížska, Zlínska a Luhačovicka.

 

S využitím tiskové zprávy KORUNKY LUHAČOVICE.
Snímky: Radovan Šubín, Rostislav Pijáček

Další informace:
Soňa Ličková
tisková mluvčí Zlínského kraje
577 043 190, 602 671 376
sona.lickova@kr-zlinsky.cz

defile-beata-rajska.jpg
dsc02097.jpg
linda-piknerova-z101.jpg
nebe-a-lide.jpg
nebe-a-premek-forejt.jpg
nebe.jpg
prehlidka1.jpg
prehlidka2.jpg
vystoupeni-calma.jpg

Rychlý kontakt

Zlínský kraj
třída Tomáše Bati 21
761 90 Zlín

telefonní seznam Zlínského kraje

Úřední hodiny Krajského úřadu Zlínského kraje

  • pondělí 8:00 - 17:00
  • úterý 8:00 - 15:00
  • středa 8:00 - 17:00
  • čtvrtek 8:00 - 15:00
  • pátek 8:00 - 13:00
Otevírací doba pokladny
IČ: 70 89 13 20
ID datové schránky: scsbwku

Vaše podněty a připomínky

Meteoradar ZKOLA.cz - Informační a vzdělávací portál Zlínského kraje Zlínský kraj - Východní Morava eBadatelna Zlínského kraje Otevřené brány juap