Během přestavby mostu u Pitína se bude jezdit po provizorní komunikaci

8.3.2019
Během přestavby mostu u Pitína se bude jezdit po provizorní komunikaci

ZLÍNSKÝ KRAJ – Na silnici mezi Pitínem a Slavičínem se bude letos bourat starý a stavět nový most. Zatímco vloni se na tomto úseku silnice rekonstruoval most přes železniční trať, nyní se dostává na řadu most přes vodní tok Kolelač. Ředitelství silnic Zlínského kraje za to zaplatí zhotovitelské firmě více než 16 milionů korun. Stavba bude plně financována Zlínským krajem.

„Stavební práce budou zahájeny v dubnu a ukončeny do 30. září letošního roku. Jejich součástí budou také stavební úpravy navazujících částí silnice II/495 v celkové délce 90 metrů a zpevnění koryta pod mostem," informoval náměstek hejtmana Pavel Botek, zodpovědný za oblast dopravy.

Práce budou probíhat za nepřerušeného provozu na silnici II/495. Doprava bude vedena po provizorní objízdné komunikaci umístěné podél silnice v délce 108 metrů a šířce 3 metry s rozšířením v oblouku. Vodní tok bude provizorně zatrubněn. Doprava bude řízena kyvadlově semafory.

Zpracováno s využitím tiskové zprávy Ředitelství silnic Zlínského kraje

8. 3. 2019

Adéla Kousalová
adela.kousalova@kr-zlinsky.cz

„Stavební práce budou zahájeny v dubnu a ukončeny do 30. září letošního roku. Jejich součástí budou také stavební úpravy navazujících částí silnice II/495 v celkové délce 90 metrů a zpevnění koryta pod mostem,“ informoval náměstek hejtmana Pavel Botek, zodpovědný za oblast dopravy.

Zpracováno s využitím tiskové zprávy Ředitelství silnic Zlínského kraje

8. 3. 2019

Adéla Kousalová
577 043 190, 606 369 686
adela.kousalova@kr-zlinsky.cz

web, intranet, redakční systém ESMEDIA Publishing a.s.